ATASÖZÜDÜR “KÖPEK KÖPEĞİ ISIRMAZ; KAHPE KAHPEYİ SUÇLAMAZ”MIŞ!..MİLLİ ÇÖZÜM SESLİ MAKALE

312

Marazlı mantıklı bir şahıs 21 Temmuz, 14:39 facebook’ta Adnan Oktar şarlatanını şöyle aklamaya çalışmıştı: “Dünyanın göbek altında yaşayan yarısının imana ve İslam’a ilgisini çekmek için Adnan Oktar’ın üstlendiği misyonu Müslüman anlayamadı. Ama İsrail anladı ve bertaraf etmek için çivi koymayı başardı!”

Neymiş, Adnan Oktar’ın; çıplak ve ayarsız kadınlarla, ahlaksızların bile midesini bulandıran cıvıklıkları ve çarpıklıkları, meğer dünya nüfusunun yarısını oluşturan “göbek altı saplantılı” şehvet budalalarının, yani kedicik tipli ve tıynetli maymuncukların ve boynuzlu takımının imana ve İslam’a ilgilerini çekme kasıtlıymış!?… Öyle ise, bu kutsal(!) amaç uğruna kendi yakınlarını da şehvet cihadı yapan kediciklere katması lazımdı ve böyle bir fedakârlıktan asla kaçınılmamalıydı!.. Bunu da İsrail anlamış ve Oktar’a operasyon hazırlamış, ama hâlâ gafil ve cahil(!) Müslümanlar bu kutsal misyonun farkına bile varamamış(!) mış!?

Aynı şahıs, 14 Temmuz 2018 tarihli twitter mesajında: “Adnan Oktar ve grubunu peşinen suçlu addedip eli kelepçeli ite kaka gözaltına almak “kesin hüküm almadıkça herkes suçsuz sayılır” kuralıyla; taraftarı, seveni olan ünlü birine yapılarak bir kitlenin rencide edilmesi ise demokrasi ile bağdaşmaz.” buyurmuşlar ve Adnan Oktar’a yönelik operasyona karşı çıkmışlardı.

Ve yine 12 Temmuz 2018 tarihli twitterında bu şahıs: “İsrail; İsrail, Yahudilik, Siyonizm aleyhine yazılmış bugüne kadarki en sert, radikal, etkili kitapların yazarı Adnan Oktar’a yapılan operasyon nedeniyle hararetle sahip (ve ona destek) çıkıyor! “Celladına âşık” bir İsrail tablosu ile karşı karşıyayız.” yorumunu yapmışlardı. Yani İsrail Adnan Oktar şarlatanına sahip çıkıyormuş, ama yanlış yapıyormuş… Bunu da Siyonist şeytan anlamıyor diye, yerli Süfyan onlara hatırlatıyormuş!

Makalenin Tamamı İçin Tıklayınız